Авіакон на виставках: «Зброя та безпека 2021» та «АВІАСВІТ — ХХІ»

 У Міжнародному виставковому центрі в м. Київ з 15 по 18 червня 2021 року пройшла XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека 2021». Взагалі понад 40 підприємств – учасників Державного концерну «Укроборонпром» були представлені на стендах. Одночасно було проведено Міжнародний авіакосмічний салон «АВІАСВІТ — ХХІ». Це єдиний виставковий захід в Україні для демонстрації інноваційних розробок і технологій в авіакосмічній галузі. Серед підприємств авіаційної галузі було представлено і Державне підприємство «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон».

Під час виставки відбулася низка ділових зустрічей керівництва ДП«АВІАКОН» з потенційними замовниками, представниками закордонних та вітчизняних підприємств, на яких обговорено шляхи можливої співпраці в галузі ремонту та модернізації вертольотів сімейства Ми, поставки комплектуючих для модернізації авіаційної техніки.

У виставкових заходах брали участь близько 30 іноземних підприємств. Свою продукцію демонстрували виробники у сфері оборони, безпеки та авіакосмічної галузі з Австрії, Бразилії Франції, Ізраїлю, Казахстану, Литви, ОАЕ, Пакистану, Польщі, США, Туреччини, Чехії та інших країн.

ХII Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт ХХІ» та Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека 2021» дали можливість наочно побачити досягнення підприємств та відчути гордість за здобутки своєї країни.