“АВІАКОН” передав черговий відремонтований МІ-8

“АВІАКОН” ПЕРЕДАВ АРМІЙСЬКІЙ АВІАЦІЇ ВІДРЕМОНТОВАНИЙ ВЕРТОЛІТ

10.04.2020

 

9 квітня Державне підприємство “Конотопський авіаремонтний завод “АВІАКОН”, що входить до складу державного концерну “Укроборонпром”, передало Командуванню Сухопутних військ Збройних Сил України черговий відремонтований вертоліт Мі-8МТВ-1.

Після капітального ремонту вертоліт знову готовий виконувати польотні завдання у складі миротворчих Місій ООН. Комплекс робіт, виконаний на “АВІАКОНі”, дозволив значно розширити можливості застосування машини, в тому числі, виконання нічних польотів, польотів в складних метеоумовах, більш ефективно вести пошуково-рятувальні роботи.

“АВІАКОН займає передові позиції у підтриманні льотної придатності вертолітної техніки Державної авіації України. Тому ми продовжуємо працювати та вчасно виконувати договірні зобов’язання навіть в умовах карантину. Вчора екіпаж армійської авіації виконав ознайомлювальний політ на нашому авіаційному майданчику, після чого вертоліт без зауважень виконав переліт до місця постійного базування. Наразі він знаходиться в одній з частин армійської авіації Командування Сухопутних військ ЗСУ”, – повідомив директор підприємства Ігор Марченко.

В процесі капітального ремонту вертольоту фахівцями підприємства виконали також його серійну модернізацію. Зокрема, вертоліт оснастили комплектом додаткового обладнання для виконанн

я польотів по міжнародним повітряним лініям, встановлено сучасне радіонавігаційне обладнання, забезпечено додаткове бронювання кабіни екіпажу та захист від керованих ракет з інфрачервоними головками самонаведення, встановлено авіаційний пошуковий прожектор та виконано адаптування світлотехнічного обладнання під використання окулярів нічного бачення.

Нагадаємо, минулого тижня “АВІАКОН” вже передав Командуванню Сухопутних військ Збройних Сил України 3 модернізованих вертольоти Мі-8 МТВ-1. Усі вони призначені для виконання завдань в рамках миротворчих Місій ООН.

ДП “Конотопський авіаремонтний завод “АВІАКОН” спеціалізується на капітально-відновлювальному ремонті, переобладнанні та модернізації вертольотів Мі-2, Мі-8, Мі-17, Мі-24, Мі-35 і Мі-26 всіх модифікацій та їх обладнання, має право на серійний ремонт та модернізацію вертольотів Мі-14. Наразі підприємство займається освоєнням ремонтів вертольотів К-27.