Модернізовані на ДП «АВІАКОН» вертольоти Ми-8МТ на службі ЗСУ.

В липні 2017 року на базі Державного підприємства «АВІАКОН» були проведені контрольні випробування вертольоту Ми-8МТ із встановленим реєстратором  БУР-4-1-07-01.

 

В рамках програми імпортозаміщення та з метою поліпшення характеристик та доведення вертольотів Ми-8МТ(МТВ) до рівня сучасних експлуатаційних вимог  ДП “АВІАКОН” виконує широкий комплекс доробок.

Зокрема, підприємством виконана розробка бюлетеня по заміні штатного аналогового реєстратора САРПП-12ДМ (російського виробництва) на вітчизняний цифровий реєстратор БУР-4-1-07-01, який забезпечує (на відміну від серійного реєстратора БУР-4-1-07) можливість запису на твердотільний носій розширеного переліку параметрів що реєструються, й разових команд, а також аудіо інформацію від системи внутрішньовертолітного зв’язку. Встановлення вітчизняного реєстратора БУР-4-1-07-01 дозволяє виключити зі складу  радіоапаратури вертольоту магнітофон МС-61 (П-503Б) виробництва РФ.

Вертольоти Ми-8МТ(МТВ) складають основу вертолітної військово-транспортної авіації багатьох країн світу та відзначаються своєю потужністю та надійністю, а також мають значний запас міцності.

Після затвердження Акту контрольних випробувань планується введення бюлетеня в дію, що дозволить встановлювати прилад на вертольоти ЗСУ.