ДП «АВІАКОН» передав ЗСУ модернізований вертоліт Ми-24ПУ1

На початку квітня 2017 на  Державному підприємстві «Конотопський авіаремонтний завод «АВІАКОН» пройшли контрольні випробування вертольоту Ми-24ПУ1 з встановленими вітчизняними агрегатами системи управління двигунами. Роботи виконувались в співпраці з науковими установами МО України.

З метою реалізації імпортозаміщення в частині агрегатів системи управління двигунами вертольотів Ми-24 ДП “АВІАКОН” розроблений проект бюлетеня по заміні електронних регуляторів двигунів ЭРД-3ВМА (ЭРД-3ВМ-02 сер.2 російського виробництва) на вітчизняні електронні регулятори ЭР2500 сер. 01. Для об’єктивного обліку напрацювання кожного двигуна на різних режимах роботи, обчислення та реєстрації еквівалентного напрацювання і циклів роботи двигуна, реєстрації несанкціонованих вимкнень з роботи регулятора  ЭР2500 сер. 01 передбачена установка лічильників напрацювання і контролю СН2500.

ДП «АВІАКОН»  модернізує вертольоти Ми-24П в варіант Ми-24ПУ1 з успішним виконанням програми імпортозаміщення для Армійської Авіації  Командування  Сухопутних військ Збройних Сил України

Ми-24 ПУ1 призначений для підвищення мобільності підрозділів сухопутних військ та забезпечення їх вогневою підтримкою на полі бою.